تعمیرتلویزیون

با آسودگی خاطر تعمیر تخصصی تلویزیون خود را به ما بسپارید

نقش و حضور تلویزیون در زندگی روزمره مان به قدری پر رنگ است که خرابی آن جز مشکلات آزاردهنده هر منزلی است. با توجه به قیمت بالای دستگاه و هزینه تعویض قطعات آن و گاه کمیاب بودن برخی از قطعات، پر واضح است که تعمیر تلویزیون بدون داشتن دانش تخصصی، کاری غیرمنطقی و غیر اصولی خواهد بود و ممکن است منجر به هزینه ای گزاف و یا حتی تعویض کل دستگاه شود.

از طرفی پیدا کردن تعمیرکار مجرب تلویزیون و اعتماد کردن به آن نیز کار ساده ای نیست، بعضی تعمیرکاران تلویزیون به سیستم و ساختار تلویزیون های جدید و اسمارت آشنایی لازم را ندارند یا حتی هر گونه برندی را تعمیر می کنند، بدون آنکه با ساختار تلویزیون های آن برند، آشنا باشند.

دیدار سرویس باز با ارائه خدمات تخصصی تعمیرتلویزیون در منزل سعی کرده است تا این دغدغه را رفع کند. بعبارتی یکی از خدمات پرطرفدار و پرافتخار دیدار سرویس، تعمیر تلوزیون در محل مشتریان با تعمیرکاران حرفه‌ای‌ست. ما در دیدار سرویس باز تعمیر کاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام کرده‌ایم تا آسودگی خیال مشتریانمان را فراهم کنیم . در سایت دیدار سرویس به راحتی می‌توانید تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص برند تلویزیون خود، بسپارید.

آموزش تعمیرات تلویزیون - کامتک

آیا تعمیر تلویزیون قدیمی هم جزء خدمات دیدار سرویس است؟

تعمیر تلویزیون های قدیمی، همچون نسل قبل از تلویزیون‌ های مدرن و هوشمند، مانند تلویزیون‌ های پلاسما در دیدار سرویس انجام می‌شود، اما تلویزیون های قدیمی تری چون تلویزیون کمدی، دکوری، نفتی و… در دیدار سرویس تعمیر نمی‌شوند. در واقع تعمیر تلویزیون قدیمی در منزل، به دلیل پیدا نشدن قطعات این مدل تلویزیون‌، دیگر امکان پذیر نیست.

مزایای خدمت تعمیر و سرویس تلویزیون در محل دیدار سرویس چیست؟

یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلوزیون، عدم جابجایی آن است. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون مربوط به همین جابجایی‌هاست.

گاهی اوقات قطعه ای که تعمیرکار تلویزیون در منزل می‌تواند آن را تعمیر کند، با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جابجایی، به طور کامل از دور خارج و باید تعویض شود. همین مورد، هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

تعمیرکاران سیار،اغلب تعمیر تلویزیون در محل و یا منزل مشتری را به انجام آن در تعمیرگاه تلویزیون دیدار سرویس، ترجیح می‌دهند، تا از بروز هر گونه اختلال در تلویزیون به دلیل خطرات حمل و نقل آن، جلوگیری کنند. در نتیجه با مراجعه تعمیرکار به محل شما، تعمیرات دستگاه انجام خواهد شد.

اگر مشکل تلویزیون خیلی پیچیده بوده، نیاز به چندین ساعت زمان برای تعمیر داشته و از نظر تعمیر کار تلویزیون نیاز به جابجایی به تعمیرگاه تخصصی تلویزیون دیدار سرویس باشد، این مورد با شما در میان گذاشته می‌شود. اما توجه کنید که اغلب درخواست‌های ثبت شده تعمیر تلویزیون در تهران و تعمیر تلویزیون در کرج، در محل مشتری انجام خواهند شد.

تعمیرات تخصصی تلویزیون شامل پنل و برد ها :: تعمیر تلویزیون در تبریز |  تعمیرات LED LCD سامسونگ و ال جی تبریز